PTE Academic sınav sonuçlarımı daha sonradan bir kuruma gönderebilir miyim?

PTE Academic sınav sonuçlarımı daha sonradan bir kuruma gönderebilir miyim?

Evet, PTE Academic sınav sonuçlarınızı daha sonradan bir kuruma gönderebilirsiniz. PTE Academic sınavını tamamladığınızda ve sonuçlarınız hazır olduğunda, sonuçlarınızı Pearson'ın online sistemine giriş yaparak görebilir ve belirlediğiniz kurumlara gönderebilirsiniz.

İşte bu süreci takip edebilmeniz için bazı adımlar:

  1. Pearson Hesabınıza Giriş Yapın: Öncelikle Pearson'ın resmi web sitesine giderek kendi hesabınıza giriş yapın.
  2. Sonuçları Görüntüleyin: Hesabınıza giriş yaptığınızda, sınav sonuçlarınızı görebilirsiniz.
  3. Sonuçları Gönder: Sonuçlarınızı bir kuruma göndermek istiyorsanız, sonuçlarınızı göndermek istediğiniz kurumların listesini seçin. PTE'nin kabul edildiği birçok kurum ve üniversite bulunmaktadır.
  4. Onayla: Seçiminizi yaptıktan sonra gönderim işlemini onaylayın.

Bazı üniversiteler ve kurumlar, sınav sonuçlarını doğrudan Pearson'dan almayı tercih edebilir, bu nedenle sonuçlarınızı doğrudan kendinizin göndermesi yerine Pearson aracılığıyla göndermeniz önerilir.

Ayrıca, ilk birkaç kuruma sonuç gönderimi genellikle ücretsizdir (sınav tarihinden sonraki belirli bir süre içerisinde), ancak belirli bir sayıdan sonra ek kurumlar için ücret ödemeniz gerekebilir. Bu bilgi, Pearson'ın güncel politikalarına ve ücretlendirme yapısına bağlı olarak değişebilir, bu nedenle güncel bilgilere Pearson'ın resmi web sitesinden erişmeniz faydalı olacaktır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!