PTE (Pearson Test of English) zorluğu, kişinin İngilizce dil becerilerine, hazırlık süresine ve testi anlama yeteneğine bağlıdır. İyi bir İngilizce seviyesine sahip olan ve test formatına aşina olan kişiler için PTE genellikle çok zor olmayabilir. Ancak, İngilizce dil becerileri zayıf olan veya test formatına aşina olmayan kişiler için PTE zor olabilir. PTE, dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere dört bölümden oluşur. Her bölüm, belirli bir dil becerisini test eder ve her biri kendi zorluklarına sahiptir. Örneğin, konuşma bölümü genellikle en zor bölümlerden biri olarak kabul edilir çünkü adayların doğru aksan ve telaffuzla net ve akıcı bir şekilde konuşmalarını gerektirir. Sonuç olarak, PTE'nin zor olup olmadığı tamamen kişisel bir durumdur. Ancak, iyi bir hazırlık ve uygun strateji ile, testin üstesinden gelmek mümkün olabilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!