PTE sınav sonuçları hangi kurumlar tarafından kabul edilmektedir?

PTE sınav sonuçları hangi kurumlar tarafından kabul edilmektedir?

PTE (Pearson Test of English) sınav sonuçları, dünya genelinde birçok üniversite, işveren, göçmenlik ofisi ve diğer kurumlar tarafından kabul edilmektedir. Bu kurumlar arasında Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve İrlanda'daki birçok üniversite ve kolej bulunmaktadır. Ayrıca, Avustralya ve Yeni Zelanda göçmenlik ofisleri de PTE sınav sonuçlarını kabul etmektedir. İngiltere'deki vize başvuruları için de genellikle PTE sınav sonuçları kabul edilir. Bunun yanı sıra, birçok uluslararası işveren ve profesyonel kuruluş da PTE sınav sonuçlarını kabul etmektedir. Her kurumun kabul ettiği minimum puan farklı olabilir, bu yüzden başvurmadan önce kurumun gereksinimlerini kontrol etmek önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!