PTE (Pearson Test of English) sınav sonuçları genellikle 48 saat içinde açıklanır. Bu hızlı sonuç verme süreci, PTE'nin otomatik puanlama sistemi sayesinde mümkündür. Sınavın tüm bölümleri - konuşma, dinleme, okuma ve yazma - bilgisayar algoritmaları tarafından değerlendirilir. Bu algoritmalar, dil bilgisi, kelime dağarcığı, dilbilgisi ve akıcılık gibi çeşitli özellikleri otomatik olarak analiz eder ve değerlendirir. Bu, sonuçların hızlı ve objektif bir şekilde üretilmesini sağlar. Ayrıca, bu süreç insan hatalarını ve öznel değerlendirmeleri en aza indirir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!