PTE (Pearson Test of English) sınav sonuçlarını doğrulamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz: 1. Öncelikle Pearson'un resmi web sitesine gidin. 2. Web sitesinde, "PTE Academic" veya "PTE Home" gibi sınavınıza özgü bölümü bulun ve üzerine tıklayın. 3. Ardından, "My Account" veya "Hesabım" bölümüne gidin. 4. Bu bölümde, Pearson hesabınıza giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa, bir tane oluşturmanız gerekecektir. 5. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, "My Results" veya "Sonuçlarım" bölümüne gidin. 6. Bu bölümde, sınav sonuçlarınızı görüntüleyebilir ve doğrulayabilirsiniz. Not: Sonuçları doğrulamak için genellikle sınav tarihinden sonraki birkaç gün içinde başvurmanız gerekmektedir. Bu süre zarfı geçtikten sonra sonuçlarınızı doğrulayamayabilirsiniz. Bu nedenle, sınav tarihinden hemen sonra sonuçlarınızı kontrol etmek ve doğrulamak önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!