PTE sınavı hangi ülkelerde geçerlidir?

PTE sınavı hangi ülkelerde geçerlidir?

PTE (Pearson Test of English) sınavı, dünya genelinde birçok ülkede geçerlidir. Bu sınav, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere birçok İngilizce konuşulan ülkede kabul edilir. Ayrıca, dünya genelinde birçok üniversite ve kolej de PTE sınav sonuçlarını kabul etmektedir. Bu nedenle, PTE sınavı, İngilizce dil yeterliliğini kanıtlamak için geniş bir kabul görmektedir. Ancak belirli bir ülke, üniversite veya kurum için geçerlilik durumunu kontrol etmek her zaman en iyisidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!