PTE sınavına kimler girebilir?

PTE sınavına kimler girebilir?

PTE (Pearson Test of English) sınavına, genellikle İngilizce dil yeterliliğini kanıtlamak isteyen kişiler girebilir. Bu kişiler genellikle:

1. Üniversite veya kolej başvuruları için İngilizce dil yeterliliğini kanıtlamak isteyen öğrenciler.

2. İş başvuruları veya göçmenlik başvuruları için İngilizce dil yeterliliğini kanıtlamak isteyen profesyoneller.

3. İngilizce dil becerilerini geliştirmek ve bunu belgelendirmek isteyen kişiler. PTE sınavı, genellikle İngiltere, Avustralya, ABD, Kanada ve Yeni Zelanda'daki üniversiteler ve işverenler tarafından kabul edilir. Ancak sınava girecek kişinin 16 yaşından büyük olması gerekmektedir. 16 ve 17 yaşındaki adayların ise bir ebeveyn veya vasinin onayını almaları gerekmektedir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!