PTE (Pearson Test of English) sınavına hazırlanırken, İngilizce dilindeki geniş bir kelime dağarcığı ve dil bilgisi bilgisine ihtiyacınız olacaktır. İşte bazıları: 1. Kelime Bilgisi: İngilizce dilinde yaygın olarak kullanılan kelimeleri ve ifadeleri bilmelisiniz. Bu, hem akademik hem de günlük yaşamda kullanılan kelimeleri içerir. Ayrıca, kelime anlamlarını, eşanlamlıları ve zıt anlamlıları da bilmelisiniz. 2. Dil Bilgisi: İngilizce dilbilgisinde hakim olmanız gereken bazı önemli konular şunlardır: zamanlar, fiil çekimleri, edatlar, bağlaçlar, sıfatlar, zarflar, cümle yapısı, fiil türleri, dolaylı ve dolaysız konuşma, pasif ses, koşullu ifadeler, dolaylı sorular ve daha fazlası. 3. Okuma ve Anlama: İngilizce metinleri hızlı ve doğru bir şekilde okuyup anlamanız gerekmektedir. Bu, metnin genel anlamını ve belirli ayrıntıları anlamayı içerir. 4. Dinleme: İngilizce konuşmaları ve konuşmaları anlama yeteneği de önemlidir. Bu, aksanları ve dil bilgisini anlamayı, anahtar kelimeleri ve ayrıntıları yakalamayı içerir. 5. Yazma: İngilizce dilinde doğru ve etkili bir şekilde yazma yeteneğine ihtiyacınız olacak. Bu, cümle yapısı, dilbilgisi, noktalama işaretleri, kelime seçimi ve yazım kurallarını içerir. 6. Konuşma: İngilizce dilinde akıcı ve anlaşılır

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!