PTE (Pearson Test of English) sınavında genellikle geniş bir yelpazede konular karşınıza çıkabilir. Bu konular genellikle güncel olaylar, sosyal meseleler, bilim ve teknoloji, eğitim, çevre, kültür, sanat ve daha pek çok farklı alanı kapsar. Örneğin, iklim değişikliği, yapay zeka, eğitim sistemleri, küresel ısınma, insan hakları, göç, sağlık sistemi gibi konular üzerine bir yazı yazmanız istenebilir. Ancak, bu konular genellikle spesifik bilgi gerektirmez, genel bir bilgi ve anlayışla yanıtlanabilir. Sınavın amacı, İngilizce dil becerilerinizi ölçmektir, bu nedenle konu hakkında uzman olmanız beklenmez.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!