PTE sınavının güvenilirliği nedir?

PTE sınavının güvenilirliği nedir?

PTE (Pearson Test of English) sınavı, İngilizce dil yeterliliğini ölçmek için uluslararası olarak kabul gören bir sınavdır. Pearson tarafından düzenlenir ve sınavın güvenilirliği, geniş ölçekte kabul görmüş ve tanınmış bir şirket tarafından düzenlenmesi nedeniyle yüksektir. PTE sınavı, bilgisayar tabanlı bir sınav olduğu için, sonuçlar objektif ve tutarlıdır. İnsan hatasının etkisi minimuma indirilmiştir. Ayrıca, sonuçlar hızlı bir şekilde, genellikle 48 saat içinde verilir. PTE, İngiltere'deki Vize ve Göçmenlik Hizmetleri Bürosu (UKVI) ve Avustralya'nın Göçmenlik ve Sınır Koruma Dairesi (DIBP) dahil olmak üzere birçok ülkenin göçmenlik büroları tarafından kabul edilir. Ayrıca, dünya genelindeki birçok üniversite ve işveren tarafından da kabul edilir. Bu geniş kabul, PTE sınavının güvenilirliğini artırır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!