PTE Sınavı Online mı?

PTE Sınavı Online mı?

Evet, PTE (Pearson Test of English) sınavı hem online hem de fiziksel olarak gerçekleştirilebilir. Ancak, online sınavı evinizden veya iş yerinizden alabilirsiniz. Bu, PTE Home adı verilen bir sınavdır ve genellikle vize ve vatandaşlık başvuruları için kullanılır. Diğer yandan, PTE Academic sınavı genellikle bir test merkezinde yüz yüze yapılır. Bu sınav, öğrencilerin İngilizce dil yeterliliklerini ölçer ve genellikle üniversite kabul süreçlerinde kullanılır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!