PTE (Pearson Test of English) sınavında genellikle aşağıdaki türden konuşma aktiviteleri yapmanız beklenir:

1. Kişisel Tanıtım: Kendinizi ve belirli bir konu hakkındaki görüşlerinizi ifade etmeniz gerekebilir.

2. Okuma ve Konuşma: Bir metni yüksek sesle okumanız istenebilir. Bu, İngilizce dilindeki telaffuz ve vurgu becerilerinizi test eder.

3. Resim Açıklama: Bir resmi detaylı bir şekilde açıklamanız gerekebilir. Bu, sözlü İngilizce dil becerilerinizi ve dil bilginizi test eder.

4. Tekrarlama ve Özetleme: Dinlediğiniz bir metni veya konuşmayı tekrar etmeniz veya özetlemeniz istenebilir. Bu, hem dinleme hem de konuşma becerilerinizi değerlendirir.

5. Dinleme ve Yanıtlama: Bir konuşmayı dinledikten sonra belirli soruları yanıtlamanız gerekebilir. Bu, dinleme ve anlama becerilerinizi test eder.

6. Kısa Konuşmalar: Belirli bir konuda kısa bir konuşma yapmanız istenebilir. Bu, dil bilginizi ve İngilizce'de fikirlerinizi ifade etme becerinizi değerlendirir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!