Tus tercihinde ihtiyacınız olan yabancı dil puanını PTE ile hemen alın.

Tus tercihinde ihtiyacınız olan yabancı dil puanını PTE ile hemen alın.

Tus tercihinde ihtiyacınız olan yabancı dil puanını PTE ile  hemen alın.

Tus tercihinde ihtiyacınız olan yabancı dil puanını PTE ile hemen alın.

TUS tercihi için yabancı dil yeterlilik konusunda aşağıdaki sınavlardan birinden 100 üzerinden en az 50 puan almış olmanız gerekmektedir:


* Yds (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı)
* Yökdil (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı)
* Tıpdil

Ya da ÖSYM tarafından YDS denkliği kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan bir sınava girmeniz gerekir. Bu sınavlar ise PTE ve TOEFL IBT sınavlarıdır.

TUS 2020, 4 EKİM 2020 tarihinde yapılacak. Eğer şimdiye kadar İngilizce konusunu halletmediyseniz sizin için seçenekler biraz azalmış durumda.  Önümüzdeki TUS tercihine yetişmesi açısından maalesef YÖKDİLve TIPDİL sınavları bu tarih aralığında yoktur. Şimdi elimizdeki seçenekleri değerlendirelim.

 

2020 TUS İÇİN HANGİ SINAVA GİRMELİYİM?

e-YDS

11 Ekim'de yapılacak e-YDS sınavı seçeneklerden bir tanesi. Sadece bu sınava odaklanarak riske girebilirsiniz. Peki bu riske değer mi? Çünkü, kontenjan ile yapılan bir sınavdır ve kontenjanları çok hızlı bir şekilde doluyor. Başvurunun açıldığı saat itibari ile maksimum 10 dakika içerisinde başvurmanız gerekiyor. Hatta çoğu zaman 2 dakika geçmesine rağmen kontenjan doluyor. Sınava başvuru yapmak gerçekten çok zor oluyor. Bu konuda elinizi çabuk tutmalısınız.

online PTE Eğitimi - uzmanpte.com %100 başarı garantisi

TOEFL IBT

2020 TUS için TOEFL sınavına girebilirsiniz. Fakat seçenekler arasından en zor olanı bu olacaktır. Sınavının zorluğunun yanında sınav ücreti de oldukça pahalı. TOEFL sınavı kanımızca en son tercihiniz olmalı.

 

PTE ACADEMIC

PTE ACADEMIC kısa süre içerisinde İngilizce sınav puanına ihtiyacı olanlar için adeta bir can simidi. Özellikle büyük şehirlerde hemen hemen her gün yapılıyor ve sınav sonuçları 2-5 gün içerisinde açıklanıyor. Her ne kadar 4 temel beceriden de sorular sorulsa da sınav TOEFL ve IELTS gibi muadili olan sınavlardan daha kolay diyebiliriz. Önümüzdeki TUS tercihini kaçırmamak açısından en iyi tercih PTE sınavına hazırlanmak olabilir.  Sınav stratejisini ve mantığını kavradıktan sonra diğer akademik sınavlara oranla hedeflediğiniz puanlara daha kolay ulaşabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden hemen çalışmaya başlayıp TUS tercihinizden önce PTE belgenizi alabilirsiniz. 

Sitemize üye olarak tamamen PTE sınavına yönelik hazırladığımız online PTE eğitimimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca BLOG sayfamızdan PTE sınavıyla ilgili tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!