Evet, PTE (Pearson Test of English) Akademik sınavı sırasında kulaklık kullanmanız gerekmektedir. Sınavın birçok bölümünde dinleme ve konuşma yeteneklerinizi değerlendiren görevler bulunmaktadır ve bu nedenle kulaklık ve mikrofon donanımı gerekli olmaktadır. Sınav merkezlerinde genellikle uygun kulaklık ve mikrofon ekipmanı sağlanır, bu nedenle kendi ekipmanınızı getirmeniz gerekmez. Ancak sınavdan önce gittiğiniz merkezin ekipmanla ilgili spesifik politikalarını kontrol etmenizde fayda var.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!