Sınav sonuçlarına itiraz etme süreci genellikle kuruma veya kuruluşa bağlıdır. Ancak genellikle aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz: 1. İtiraz sürecini başlatmak için genellikle belirli bir süre vardır. Sınav sonuçlarınızın açıklandığı tarihten itibaren bu süreyi kontrol edin. 2. İtirazınızı yazılı olarak sunmanız genellikle gereklidir. Bu, bir itiraz formu doldurmayı veya resmi bir itiraz mektubu yazmayı içerebilir. 3. İtirazınızı sunarken, hatalı olduğunu düşündüğünüz sonuçları ve neden itiraz ettiğinizi belirtin. Mümkünse, yanlış olduğunu düşündüğünüz soruları veya bölümleri belirtin. 4. İtirazınızı sunarken genellikle bir ücret ödemeniz gerekebilir. Bu ücret genellikle geri ödenmez, bu yüzden itiraz etmeye karar vermeden önce bunu göz önünde bulundurun. 5. İtirazınızı sunmak için gereken tüm belgeleri kontrol edin ve eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzdan emin olun. 6. İtirazınızı resmi olarak sunmadan önce, bir öğretmen, danışman veya başka bir yetkili ile sonuçlarınızı ve itiraz sürecini konuşmayı düşünebilirsiniz. Unutmayın, her kurumun kendi itiraz süreci vardır ve bu süreçler kurumdan kuruma değişir. Bu nedenle, sınav sonuçlarınıza itiraz etmek istiyorsanız, öncelikle belirli kurumun prosedürlerini kontrol etmelisiniz

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!