Sınavda hangi dil seviyesi bekleniyor?

Sınavda hangi dil seviyesi bekleniyor?

Sınavda beklenen dil seviyesi, sınava giren kişinin ne amaçla bu sınavı verdiğine ve sınavın hangi kurum veya organizasyon tarafından düzenlendiğine bağlıdır. Örneğin, bir üniversiteye giriş için İngilizce yeterlilik sınavı veriyorsanız, genellikle en az B2 seviyesinde bir dil becerisi beklenir. Ancak, bir iş başvurusu için bir dil sınavı veriyorsanız, işin gereksinimlerine bağlı olarak daha yüksek bir dil seviyesi bekleniyor olabilir. Sınavın türüne ve amacına bağlı olarak beklenen dil seviyesi değişir. Bu nedenle, sınava girmeden önce bu konuda net bilgi almak önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!