Sınavda hangi tür dil becerileri test edilmektedir?

Sınavda hangi tür dil becerileri test edilmektedir?

Bir sınavda genellikle dört ana dil becerisi test edilir:

1. Dinleme Anlama: Bu, bir kişinin sözlü dil anlamasını test eder. Genellikle bir kişiye bir ses kaydı dinletilir ve ardından ona bu kayıtla ilgili sorular sorulur.

2. Okuma Anlama: Bu, bir kişinin yazılı dil anlamasını test eder. Genellikle bir kişiye bir metin verilir ve ardından bu metinle ilgili sorular sorulur.

3. Yazma: Bu, bir kişinin yazılı ifade yeteneğini test eder. Genellikle bir kişiden belirli bir konuda bir metin yazması istenir.

4. Konuşma: Bu, bir kişinin sözlü ifade yeteneğini test eder. Genellikle bir kişiye bir konu verilir ve ardından bu konuda bir sunum yapması veya bir konuşma yapması istenir. Bazı sınavlar ayrıca dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz gibi diğer dil becerilerini de test edebilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!