PTE SINAVI ESNASINDA NOT ALINABİLİR Mİ? KAĞIT KALEM VERİLİYOR MU?

PTE SINAVI ESNASINDA NOT ALINABİLİR Mİ? KAĞIT KALEM VERİLİYOR MU?

PTE SINAVI ESNASINDA NOT ALINABİLİR Mİ? KAĞIT KALEM VERİLİYOR MU?

PTE SINAVI ESNASINDA NOT ALINABİLİR Mİ? KAĞIT KALEM VERİLİYOR MU?

PTE sınavında sorular bir soru havuzundan seçilerek sorulur. Çünkü hemen hemen her gün sınav yapılmaktadır. Bu nedenle, PTE genel merkezi sınav güvenliğine oldukça önem vermektedir. Adaylar sınava girerken yanında kağıt, not defteri, kurşun kalem, tükenmez kalem, silgi, kalemtraş vb. kesinlikle bulunduramaz. Sınav odasında yanınıza almanıza izin verilen tek şey pasaportunuz ve kimlik belgenizdir. Hatta bazı sınav merkezleri adayların yanlarında su şişelerini sınav salonuna almalarına bile izin vermemektedir. 

online PTE Eğitimi - uzmanpte.com %100 başarı garantisi

NOT DEFTERİ VE KALEM SINAV MERKEZİ TARAFINDAN VERİLİR.

PTE sınavı esnasında soruları çözerken not almanıza izin verilir. Test merkezleri, adaylara not alma amacıyla kullanılmak üzere kalemler ve not defteri sağlar. Sınav esnasında verilen kalem ve not defteri ile notlarınızı alırsınız ve sınav bitiminde sınav merkezinde bırakırsınız. Bu materyalleri dışarıya çıkarmanıza kesinlikle izin verilmez.  

Verilen not defterinde yeteri kadar sayfa bulunur. Bu konuda bir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca not tutmak için birden fazla kalem istemenizde fayda var. Kalemler sürekli kullanıldığı için mürekkeplerinin bitme ihtimalleri bulunuyor.

NOT TUTARKEN DİKKAT EDİN.

Size verilen kalem çoğunlukla gazlı kalemdir. Dolayısıyla kapağı açık unutulursa mürekkebi çok çabuk kaçabilir ve sıkıntı yaşayabilirsiniz. bundan dolayı sınavdan önce en az 2-3 tane kalem isteyin. Kalemlerin hepsini deneyin. Yazdıklarından emin olun. Ayrıca kapağını mümkün olduğunca kapalı tutmaya çalışın.

BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!