PTE Academic Akademik Yazılar

PTE Academic Akademik Yazılar

SABANCI ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA - 2021

SABANCI ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA - 2021

Sabancı Üniversitesi hazırlık sınıflarında başarısız olan ya da hazırlık sınıfını hiç okumadan muaf olmak isteyen öğrencilerimizin önünde birçok seçenek bulunuyor. İlk seçenek tabi ki üniversitenin kendi yaptığı İngilizce Dil Ölçme Sınavı (ELAE) dır. Bu sınav haricinde üniversite tarafından kabul edilen diğer sınavları da makalemizin devamında göreceksiniz.

devamını oku
ATILIM ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA - 2021

ATILIM ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA - 2021

Atılım Üniversitesi hazırlık sınıflarında başarısız olan ya da hazırlık sınıfını hiç okumadan muaf olmak isteyen öğrencilerimizin önünde birçok seçenek bulunuyor. İlk seçenek tabiki üniversitenin kendi yaptığı APEX (Atılım Üniversitesi İngilizce Yeterlik Sınavı) dır. Bu sınav haricinde üniversite tarafıdnan kabul edilen diğer sınavları da makalemizin devamında göreceksiniz.

devamını oku
Ankara Üniversitesi Hazırlık Atlama (Proficiency) Sınavı - 2021

Ankara Üniversitesi Hazırlık Atlama (Proficiency) Sınavı - 2021

Ankara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu tarafından İngilizce yeterliğini belirlemek için Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) uygun eğitimler ve değerlendirme sınavı uygulamaktadır. Bu yapılan sınavda dört temel dil becerinin (okuma, yazma, konuşma, dinleme) ölçülmesi hedeflenmektedir. Devamı makalemizde...

devamını okuÜcret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!