PTE Academic Akademik Yazılar

PTE Academic Akademik Yazılar

PTE SINAVI ESNASINDA NOT ALINABİLİR Mİ? KAĞIT KALEM VERİLİYOR MU?

PTE SINAVI ESNASINDA NOT ALINABİLİR Mİ? KAĞIT KALEM VERİLİYOR MU?

PTE sınavında sorular bir soru havuzundan seçilerek sorulur. Çünkü hemen hemen her gün sınav yapılmaktadır. Bu nedenle, PTE genel merkezi sınav güvenliğine oldukça önem vermektedir. Adaylar sınava girerken yanında kağıt, not defteri, kurşun kalem, tükenmez kalem, silgi, kalemtraş vb. kesinlikle bulunduramaz. Peki nasıl not alacaksınız. Detaylar makalemizde.

devamını oku
PTE SPEAKING 3 SANİYE SESSİZLİK KURALI

PTE SPEAKING 3 SANİYE SESSİZLİK KURALI

PTE Speaking testinde, bilgisayar başında bir mikrofona konuşma yaparsınız. Bir hocayla karşılıklı konuşmazsınız. Dolayısıyla adayın sesini kaydetmek söz konusu olduğunda, 3 saniyelik sessizlik kuralı devreye girer. Birçok adayın gözardı ettiği bu çok önemli kural nedir? Detaylı bir şekilde ele alalım.

devamını okuÜcret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!