• PTE Academic
  • 575
  • 27.07.2022

PTE Listening Select Missing Word soru tipinde puanınızı yükseltmeniz için taktikler

Bu soru tipinde size bir ses kaydı dinletilecek ve bu kaydın sonunda bir bip sesi duyacaksınız. Soruda bu bip sesinin olduğu yere gelebilecek doğru olan kelime ya da kelime gruplarını şıklardan seçmeniz istenecek. PTE Listening sınavında, bu soru tipinden 1-2 adet soru çıkmaktadır.

  • PTE Academic
  • 1040
  • 12.07.2022

PTE Read Aloud soru tipinde puanınızı yükseltmeniz için taktikler

Mikrofon açılmadan önce size 30 ile 40 saniye süre verilecektir. Bu süreyi metni anlamak adına kullanmalısınız. Bu esnada zor kelimleri belirlemeli ve telaffuzlarını yapmalısınız. Ayrıca ses tonunuzu nerede yükseltip nerede düşüreceğinizi kararlaştırmalısınız.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!